Ādas fotoatjaunošana – novērš grumbiņas, akni, kā arī pigmenta plankumus

Fotoepilācijas procedūra

Ādas fotoatjaunošana – kādai ādai tā ir visefektīvākā?

Ādas fotoatjaunošana ir procedūra, kura visbiežāk tiek veikta sejai, kaklam, dekoltē zonai, taču to var veikt arī ceļgaliem, elkoņiem, jebkurā ķermeņa daļā, kur āda ātrāk noveco.

Ātru rezultātu ādas fotoatjaunošana dod cilvēkiem, kam āda ir plāna, sausa, ar sīkām grumbiņām un izskatās apvītusi. Taču ādas fotoatjaunošana bieži tiek veikta arī cilvēkiem, kam ir taukaina āda, procedūra dezinficē poras un samazina akni.

Ādas fotoatjaunošana ļauj sasniegt lielisku efektu, pateicoties tam, ka procedūras laikā uz ādu iedarbojas ar īpaša gaismas spektra noteikta garuma viļņiem, tie iekļūst dziļi ādā un veicina tajā kolagēna un citu elastīgo šķiedru sintēzi.

Ādas fotoatjaunošana ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuriem ir aktīvs dzīvesveids, jo procedūra neatstāj uz ādas nekādas pēdas (var būt vienīgi neliels ādas apsārtums). Uzreiz pēc tam, kad ir veikta ādas fotoatjaunošana, var doties cilvēkos, uz darbu, ja nepieciešams, lietot dekoratīvo kosmētiku.

Pēc procedūras efekts saglabājas apmēram pusgadu. IPL fotoepilācijas studijā ādas fotoatjaunošana tiek veikta ar modernāko medicīnisko aparatūru Photosilk, ar vienu impulsu iespējams apstrādāt 8,3 cm2 ādas laukuma, tādēļ šāda procedūra ir gan drošāka ādai - neizraisīs ādas apdegumus, gan arī izmaksā salīdzinoši mazāk.

Ādas fotoatjaunošana tiek veikta cilvēkiem jebkurā vecumā, procedūra ilgst apmēram 20-40 minūtes, un ir pilnībā nesāpīga.

Ādas fotoatjaunošana – novērš ādas novecošanos un pigmenta plankumus.

Ādas fotoatjaunošana kopumā uzlabo ādas stāvokli. Pateicoties kolagēna sintēzei, āda kļūst elastīgāka, dabiski mitrināta, tiek uzlabota ādas krāsa un izlīdzinās sīkās grumbiņas, kā arī procedūra ādai dod nelielu liftinga efektu. Ādas fotoatjaunošana arī sašaurina poras, samazina strijas, rētas u.c.

Procedūra iedarbojas arī uz ādā esošo melanīnu, un efektīvi noņem pigmenta plankumus, atsevišķi pigmenta plankumi pazūd jau pēc vienas ādas fotoatjaunošanas procedūras, taču ir pigmenti, kam nepieciešamas divas, trīs procedūras.

Visbiežāk ādas fotoatjaunošana tiek veikta, lai noņemtu vecuma pigmentus uz rokām, pigmenta plankumus zem acīm, saules radītos un pēc grūtniecības, hormonu ietekmē, radušos pigmentus, kā arī ar šo procedūru var noņemt vasaras raibumus.

Vienlaikus ādas fotoatjaunošana iedarbojas arī kā fotoepilācija, tādēļ jārēķinās - ja uz ādas būs matiņi aktīvajā augšanas fāzē, tie tiks iznīcināti un vairs neataugs.

Ādas fotoatjaunošana - cik drīz būs redzams rezultāts?

Ja tiek veikta ādas fotoatjaunošana, acīmredzams rezultāts parasti tiek sasniegts jau pēc vienas procedūras. Taču, lai gūtu maksimālu efektu, ieteicamas divas – trīs fotoatjaunošanas procedūras, kuras vajadzētu veikt ar trīs – četru nedēļu starplaiku.

Piemērotākais, laiks kad veikt ādas fotoatjaunošanu, ir uzreiz pēc ziemas, jo efektu var gūt, ja to veic neiesauļotai ādai.

Kā arī ieteicams šo procedūru veikt pēc vasaras - rudenī, lai atlīdzinātu ādai saules radītos postījumus, to uzlabotu.

Pirms ādas fotoatjaunošanas – bezmaksas kosmetologa konsultācija.

IPL fotoepilācijas studijā pirms tiek veikta ādas fotoatjaunošana, kosmetologs sniedz bezmaksas konsultāciju, kurā novērtē konkrētā cilvēka ādas stāvokli, kā arī, uzdodot jautājumus, noskaidro, vai konkrētajam cilvēkam ādas fotoatjaunošana ir ieteicama. Tā, piemēram, procedūra nav vēlama, ja (vismaz divas nedēļas līdz tai) ir lietotas antibiotikas, medikamenti vai uztura bagātinātāji, kas izraisa ādas fotojutību, tāpat procedūru neveic cilvēkiem, kam ir akūtas ādas saslimšanas, grūtniecēm, epilepsijas slimniekiem u.c.

Jārēķinās, ka pēc procedūras āda ir ļoti jutīga, tādēļ nevajadzētu doties pirtī, peldēties hlorētā ūdenī, iet karstā vannā vai veikt fiziskās aktivitātes, kas veicina intensīvu sviedru izdalīšanos.

Kā arī pēc ādas fotoatjaunošanas vismaz divas dienas nevajadzētu sauļoties, savukārt turpmāk, uzturoties saulē, lietot saules aizsargkrēmu.

Piesakies procedūrai!

Lūdzam pieteikties pa tālruņiem 26360195 vai 26496777. Skatīt