Kas ir fotoatjaunošana?

Fotoatjaunosanas procedura

Ādas fotoatjaunošanas procedūra atjauno sejas un ķermeņa ādu, izlīdzina tās krāsu un novērš ādas trūkumus - grumbas, rētas, strijas un citus ādas bojājumus, koriģē ādas paplašinātās poras, epidermas un dermas strukturālās izmaiņas.

Iedzīvotājiem novecojot, arvien un arvien vairāk cilvēku ir ieinteresēti uzlabot savu izskatu. IPL ārstēšanu var izmantot, lai palīdzētu atjaunot ādas izskatu kā jaunībā. IPL terapija uzlabo izskatu novecojušai ādai, noņem vecuma plankumus, saules izraisītus vasaras raibumus, vairumu labdabīgu brūno pigmentu un apsārtumu, ko izraisa sadalīti kapilāri. Procedūra ir ideāla pacientiem ar aktīvu dzīvesveidu, jo procedūrai nav nepieciešams gultas režīms, un tai ir zems blakusparādību risks. Mūsu studijā tiek izmantota firmas DEKA IPL aparatūra Photosilk, kura ļauj apstrādāt 8.3 cm2 lielu ādas laukumu ar vienu impulsu.

Pirms un pēc

Pirms fotoatjaunošanas

pirms

Pēc fotoatjaunošanas

pēc

Pirms fotoatjaunošanas

pirms

Pēc fotoatjaunošanas

pēc

Fotoatjaunošanas procedūra (Photorejuvenation) ir salīdzinoši jauna metode ādas atjaunošanai. Spēcīgs ksenona lampas gaismas impulss tiek novadīts uz ādas virsmu, ierosinot kolagēna sintēzi. Tā rezultātā būtiski tiek uzlabota ādas kvalitāte - samazinās krunciņu dziļums un ādas poras, paaugstinās ādas tonuss, tā kļūst elastīga, uzlabojas ādas krāsa. Jo īpaši labi rezultāti atjaunošanā tiek sasniegti sausai un plānai ādai.

Iedarbojoties uz fibroblastiem, kas ir organisma saistaudi, ar noteikta viļņa gaismas zibsni, tiek stimulēta kolagēna izstrādāšanās. Tās ir olbaltumvielas, kuras nodrošina ādas elastību un paplašinātu poru savilkšanos. Vienlaicīgi uzlabojas asinsrite un audu barošana. Procedūra gan nelikvidē dziļās krunkas un nepilda liftinga funkciju. Toties, pateicoties mūsu piedāvātajām procedūrām, viegli tiksiet galā ar tādām problēmām kā akne, kuperoze un pigmentācija, pilnīgi neatkarīgi no sava vecuma.

Ādas problēmu ārstēšana ar fotoatjaunošanas procedūrām tiek veikta jebkuram ādas tipam, iepriekš konsultējoties ar mūsu speciālistiem. Terapija tiek ieteikta gan vecākiem cilvēkiem ādas novecošanās aizkavēšanai, pigmenta plankumu noņemšanai un paplašinātu asinsvadu tīklojuma likvidēšanai, gan jauniem cilvēkiem piņņu un vaigu sārtuma (rosacea) likvidēšanai. Fotoatjaunošanas procedūras tiek veiktas ne biežāk kā reizi mēnesī. Rezultāts parādās pēc 2-3 nedēļām, kad pabeidzies bioķīmiskais process ādā. Blakusparādību praktiski nav, izņemot īslaicīgu ādas apsārtumu kā pēc pirts. Tūlīt pēc procedūras iespējams doties savās ikdienas gaitās.

Cenas

Konsultācijas bez maksas. Atlaides kombinētajiem piedāvājumiem! Skatīt

Fotoatjaunošanas plusi:

  • Procedūra ir komfortabla un nesāpīga
  • Pazūd grumbas ap acīm un uz pieres
  • Samazinās nazolabiālās krokas (trijstūris zem deguna)
  • Palielinās ādas elastība
  • Kļūst nemanāmi pigmentācijas plankumi
  • Ilgstošs rezultāts
  • Nav nepieciešams rehabilitācijas periods

No kā jāuzmanās:

  • Viegls ādas apsārtums dažas stundas pēc procedūras
  • Pirms un pēc procedūras pāris nedēļas nedrīkst sauļoties
  • Pirms procedūras nedrīkst lietot antibiotikas, jo tās palielina ādas jūtību

Ja ievēro noteikumus, fotoatjaunošanas procedūra tiek uzskatīta par pilnīgi nekaitīgu.