Par mums

Jau 13 gadus specializējamies tieši fotoepilācijas procedūru veikšanā un priecājamies kopā ar saviem klientiem, kas uz iepazīšanās procedūru atnāk šaubu pilns, bet jau nākamajā reizē ar sajūsmu stāsta par sasniegtajiem rezultātiem.

Vai tiešām neataugs?

Fotoepilācijas IPL/AFT procedūras laikā noteikta spektra jaudīgi gaismas impulsi iedarbojas uz matiņu, sakarsējot un sadedzinot tā saknīti, attiecīgi matiņš vairs nespēj ataugt un pēc dažām dienām vienkārši izkrīt.

Atkārtotas vizītes nepieciešamas tādēļ, ka pret gaismas impulsu jutīgi ir tikai tie, kas atrodas aktīvajā augšanas fāzē, jo mati aug cikliski. Tāpēc arī nevar likvidēt visu apmatojumu vienā reizē. To matu daudzums, kas atrodas aktīvajā augšanas fāzē, ir atkarīgs no noteiktas ķermeņa zonas un cilvēka individuālām īpatnībām.

Ja vien nesirgstat ar kādu hormonu kaiti, tad, visticamāk, jauni matiņi vairs neparādīsies. Aktīvajā fāzē esošie matiņi tie sastāda aptuveni 30% no visiem matiem uz ķermeņa, t.i., pārējie 70% atrodas neaktīvajā fāzē vai regresē – tie nespēj absorbēt gaismu, tāpēc nepadodas apstrādei.

Procedūru daudzums ir atkarīgs no matu augšanas ātruma. Pamanāms efekts sasniedzams jau pēc otrās vai trešās procedūras, daudz atkarīgs arī no apstrādājamās zonas, taču iesakām rēķināties ar kādām 11 procedūrām max 1 gada laikā. Pārtraukums starp seansiem parasti ir 4 - 5 nedēļas (kājām 8 - 12 nedēļas).

Efekts jau pēc 1.reizes

Kāds cits piemērs. Jau pēc pirmās Iepazīšanās procedūras matiņi aug daudz lēnāk, mazinās tumšais rugāju "fons", nav ieaugušo matiņu, āda ir gludāka.

Klients: Dace (24 gadi)

Kas darīts: 2020.janvāra beigās veikta Iepazīšanās procedūra padusēm. Pēc aptuveni 4 nedēļām Dace ieradās uz atkārtoto procedūru, lai apstrādātu tos matiņus, kas pirmajā reizē vēl nebija aktīvajā augšanas fāzē. Sajūtot rezultātus, ir jau izlemts turpināt kursu līdz 100% rezultātam - vairs nekā lieka.

Vēlaties vismaz tikpat labus rezultātus? Rezervējiet sev IPL Iepazīšanās procedūru!

Atbildam uz jautājumiem

Foto epilācijas (angliski "photoepilation" jeb "IPL hair removal") darbības principa pamatā ir ksenona lampas izraisīts spēcīgs gaismas impulss. Šo gaismu absorbē matu šūnas, kas satur melanīnu. Mats ir gaismas izplatītājs matu folikulā. Rezultātā lokālā temperatūra folikulā paaugstinās, tiek sašķeltas olbaltumvielas un mata folikuls izjūk.

Fotoepilāciju var veikt visur. Vienīgais izņēmums ir acs apvidus.

Viennozīmīgi nevar apgalvot, kuros gadījumos drīkst, kuros nē. Kosmetologs nepieciešamības gadījumā ieteiks apmeklēt kādu konkrētu speciālistu – endokrinologu, ginekologu, mammologu u.c. Piemēram, ja sievietei apmatojums aug neraksturīgās vietās, fotoepilācija nelīdzēs. Šajā gadījumā noteikti būs nepieciešama endokrinologa palīdzība. Procedūru nedrīkst veikt arī fotodermotāzes, dažādu ādas slimību, audzēju gadījumos. Ieteicams no fotoepilācijas atturēties arī grūtniecēm un tiem, kas vēl nav sasnieguši 16 gadu vecumu. Sīkāku informāciju sniedz speciālists konsultācijas laikā.

Kā piemērotākās esam izvēlējušies itāļu firmas DEKA ražotās fotoepilācijas ierīces. Taču pieļaujam, ka Jums ir svarīgs garantēts galarezultāts, nevis garlaicīgas tehniskās specifikācijas, vai ne?

Lai kā to gribētos, tomēr pirms procedūras neiesakām iesauļot ādu konkrētās procedūras apvidū. Tas attiecas gan uz solārijiem, gan sauli. Vismaz pāris nedēļas pirms procedūras nebūtu vēlams mehāniski atbrīvoties no liekā apmatojuma (vaksācija, pincetes utt.). Lieko varat vienkārši noskūt. Svarīgi, lai, atnākot uz konsultāciju vai procedūru, Jums matiņi būtu atauguši aptuveni 0,5 – 2 mm, jo tiks analizēta to struktūra.

Procedūras laikā tiek uzliktas aizsargbrilles, lai pasargātu acis no spilgtās gaismas. Speciālists piemeklē atbilstošos parametrus epilācijas veikšanai un ar speciālu lampu apstrādā vajadzīgo zonu. Gaismas uzplaiksnījumi atkārtojas katras 3 – 12 sekundes. Pirms un pēc epilācijas ādu apstrādā ar speciāliem krēmiem.

Jā, rezultāts pie mums tiek garantēts. Esam saskārušies ar problēmu, ka mūsu klients ir citā salonā izgājis fotoepilācijas kursu, bet rezultāts ir minimāls. Kāpēc tā? Šur tur salonos tiek izmantota sadzīves līmeņa HPL (Home Pulsed Light) aparatūra, kur, iespējams, lampas resurss ir pat jau sasniedzis beigas. Reizēm meistari izmanto nepietiekamas jaudas impulsus. Mūsu meistari izmanto daudzus desmitus tūkstošu eiro vērtu aparatūru Deka Photosilk, kura ir paredzēta tieši profesionālai lietošanai.

  • A. Čaka iela 70, Rīga
  • +371 26360195
  • zane@fotoepilacija-ipl.lv

© 2020, fotoepilacija-ipl.lv . All Rights Reserved.

Izstrādāja Ceilaotech

lvLatvian
ru_RURussian lvLatvian

Marija Z.

tikko pieteicās uz fotoepilāciju